Корзина
2 отзыва
ЦСК ( Центр Сучасної Покрівлі)
+380445921222
+380674663093
+380951304695

Чому саме Ruukki

Чому саме Ruukki
 
 

50-РІЧНА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ 

Класи якості Ruukki полегшують вибір належної покрівлі. Наш асортимент включає ідеальні варіанти для будь-яких будівель, умов використання і потреб. Клас якості гарантує походження, якість і довговічність продукту та визначає його термін гарантії на технічні характеристики.
 
 
 

ВИСОКА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ

При виробництві використовується виключно власна сировина, вироблена у Фінляндії. Використовуються виключно конструкційні сталі марок S280GD, S350GD. Це гарантує жорсткість та міцність деталей, незалежно від довжин листів, що попереджує утворення вм'ятин, зламів та пошкоджень в процесі монтажу. В процесі експлуатації металочерепиця з конструкційної сталі витримає всі атмосферні снігові навантаження, зберігаючи форму.

Запитати ціну

 
 

ПЕРШОКЛАСНА ПРОДУКЦІЯ

Компанія Ruukki займається виробництвом покрівлі у Фінляндії вже понад 50 років. Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію та послуги, щоб подарувати вам найкращі враження від наших товарів. Уся наша продукція відрізняється надзвичайною якістю, довговічністю й абсолютною надійністю та має маркування CE.

Переглянути наш асортимент продукції

 
 

ДОБРЕ ВІДОМА СУМІСНІСТЬ 

Професійні будівельники добре знайомі з якістю нашої покрівлі. Простота монтажу та сумісність продукції роблять рішення Ruukki чудовим вибором для будь-якого проекту будинку.

 
 

ЛЕГКІ, АЛЕ МІЦНІ

Сталь є довговічним, надійним покрівельним матеріалом. Вона дуже легка, що робить її ідеальним вибором для ремонту, оскільки не потрібно укріплювати фермові конструкції. Крім того, сталі можна з легкістю надати форму та відтворити кути даху.